www.facebook.com/pridajlink.sk
Váš "LAJK" a podpora na sociálnach sietiach nám pomôže v propagácií SEO katalógu Pridajlink.sk. Katalóg je financovaný len z reklamy na stránke.

Ďakujeme za podporu.

V nasledujúcich riadkoch nájdete dôležité informácie potrebné pre správnu obsluhu portálu. 15.05.2013 sme spustili novú, rýchlejšiu a dúfame aj viac prehľadnú verziu katalógu Pridajlink.sk. Touto cestou by sme Vás chceli požiadať o zhovievasť, keďže ešte stále rozširujeme funkcie katalógu. Ďakujeme.

Ako vložiť/registrovať link do databázy katalógu Pridajlink.sk?

Pridanie Vašej web stránky je jednoduché. Nemusíte zdĺhavo hľadať a vyberať v registračnom formulári, akú kategóriu si vybrať. Jednoducho začnite na hlavnej stránke www.pridajlink.sk, kde nájdete zoznam hlavných kategórií, tématicky rozdelených do ďalších podkategórií. Vyberte si takú kategóriu a zaradenie, ktoré najbližšie vystihuje obsah/zameranie Vašej web stránky.
UPOZORNENIE !. Pridávať linky do hlavných tzv. TOP kategórií nie je možné. Vždy si musíte vybrať danú podkategóriu.

Príklad registrácie:

Ako príklad budeme registrovať web stránku Autoškoly. Na hlavnej stránke www.pridajlink.sk si vyberieme Hlavnú kategóriu Auto - Moto, ktorá je tématicky najbližšie.

Registrácia krok č.1

Vyberieme podkategóriu "Autoškoly". Potom klikneme vľavo hore na položku v menu "Vložiť link".

Registrácia krok č.2

Podľa pokynov vyplňte registračný formulár a kliknite na tlačidlo Odoslať. Týmto krokom je link registrovaný a čaká na kontrolu administrátorom. Čas kontroly je približne 7 pracovných dní.

Prečo nevidím môj link na prvej strane v kategórií?

Linky v jednotlivých kategóriách sú radené podľa celkového počtu "Linknutí" a potom od celkového hodnotenia stránky (viď hviezdičky, hodnotenie od 0-10). A čo je Linknutie? Linknutím dáva návštevník stránky hlas a určitú podporu Vašej stránke. Tá sa následne posunie pred linky s nižsím počtom "Linknutí". A to nie je všetko! Top linknuté stránky sa zobrazia na úvodnej stránke katalógu, čo Vám zaručí kvalitný odkaz a viac návštevníkov.

Ako získam viac Linknutí?

    Získaj 5 linknutí zdieľaním príspevku na Facebook-u

Chcete jednoducho zlepšiť pozíciu v katalógu Pridajlink.sk a dostať sa na popredné priečky vo Vašej kategórií, alebo dokonca na titulnú stránku?

Jednotlivé stránky sú radené v katagóriách a vo vyhľadávaní podľa počtu "Linknutí", takže Vaša stránka bez "Linknutí" sa nachádza v danej kategórií za konkurenciou." Čím viac "Linknutí", tým lepšia pozícia v katalógu. Prvých 10 TOP "Linknutých" stránok sa nachádza na úvodnej stránke katalógu.

Linkuj cez Facebook a získaj 5 LINKNUTÍ za jeden zdieľaný príspevok. Jeden návštevník môže linknúť len raz, tak neváhajte a dajte vedieť o tejto možnosti aj svojim známym, ktorý radi podporia Vašu stránku. Tlačidlo Linkuj nájdete na karte Vašej stránky.

ukážka:

Linkovanie na Pridajlink.sk

Získať väčší počet hlasov od návštevníkov môžete napr. umiestnením hlasovacej ikonky na Vašu web stránku vložením jednoduchého HTML kódu. Kód nájdete na Vašej karte v detaile linku. Návštevník Vašej stránky tak môže podporiť Vašu web stránku kliknutím na hodnotenie a pridá Vám hlas.